GEOBAR - Taş ve Kaya Düşmesine Karşı Güvenlik Sistemleri
+90 (212) 607 19 95
+90 (212) 549 33 89
ANASAYFA
HAKKIMIZDA
ÜRÜNLERİMİZ
GEOSENTETİK ÇÖZÜMLER
REFERANSLARIMIZ
İLETİŞİM
KEŞİF TALEBİ

HAKKIMIZDA

2012 yılından beri uzman ekip ve mühendis kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ilk sırada tutmak için faliyette olduğumuz kaya düşmesi koruma ağı sistemleri, doğal afet çözümleri, şev örtüleme,.. pazarında bir çok işler bitirip güvenliğinizi daima ön planda tutacak şekilde en ekonomik ve en güçlü çözüm önerilerimize ek alternatiflerle birleştirip taş ve kaya düşmelerinden , toprak kaymalarından, zeminin bozulmuş YAPISAL JEOLOJİK deformasyonlara karşı korumak için, profosyonel mühendislik hizmetlerini kendisine amaç edinerek kurulan firmamız siz değerli müşterilerine hizmet için 7/24 çalışmaktadır.

Geobar, istenmesi durumunda konusunda uzman teknik ekibimiz problemli bölgeyi yerinde incelemekte; konu ile ilgili olarak tüm çözüm önerilerini müşterilerine sunabilmektedir.

Geobar olarak ,yaptığımız işlerin sürekli arkasında durarak, kaya düşmesi bariyer sistemleri, kaya koruma ağılarını ve tüm işlerimizin önümüzdeki zaman içinde belli preiyodlarla kontrollerde bulunup siz değerli müşterilerimizin güvenliğini son derece sağlam ve titizlikle sunduğumuz tüm ürünlerimizle koruma altına alıp sizlere çalışmaktan onur duyarız.

 

Vizyonumuz

Sektörün öncü firmaları arasında en iyisini olmayı hedef edinmiş, bu hedef doğrultusunda insan ve çevre faktörünün güvenliğine önem verip, ticari ahlak ve etik çalişma prensiplerine sahip olmaktan mutluluk duyarak, bu yolda ilerlemekteyiz.

 

Çözüm Önerilerimiz ve Faaliyet Alanlarımız
Kaya Düşmesi Koruma Ağları
Kaya Düşmesi Koruma Bariyeri
Şev ve Yamaç Kaymaları
Şev Islahı-Şev bariyeri
Yamaç ve Şev Temizliği
Yüzeysel Stabilizasyon ve Destek Sistemleri
Çelik Grid Tel Ağ Sistemleri
Erozyon Kontrol Matları
Şev ve Yamaç Taş Koruma Ağları
Armater-Geohücre,GeoCell Çözümleri
Hydroseeding
Toprak ve Şev Koruma Örtüleri
Doğal Afet Çözümleri
Kaya Koruma Önlemleri
GeoMAT Kompozit Erozyon Kontrol Örtüsü
 
Asilnet Web Tasarım